Contact

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WALDI I Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Ignacego Krasickiego 15
64-000 Koscian

tel/ fax + 48 65 512 27 80 /+48 65 511 98 75
GSM + 48 601 930 345 / + 48 601 779 741
mail: pwwaldi@list.pl

 

COMMERCIAL DEPARTMENT

Lidia Zapłata - Koordynator działu handlowego
tel: + 48 65 512 27 80 / + 48 601 848 319
mail: l.zaplata@pwwaldi.com.pl

Sławomira Sadowska - Specjalista d/s handlu
tel: + 48 65 512 27 80
mail: s.sadowska@pwwaldi.com.pl

Renata Szwarc - Specjalista d/s handlu
tel: + 48 65 512 27 80
mail: r.szwarc@pwwaldi.com.pl

Agata Seredowicz - Specjalista d/s handlu
tel: + 48 65 512 27 80
mail: a.seredowicz@pwwaldi.com.pl

Joanna Krystkowiak - Referent d/s handlu

tel: +48 65 512 27 80

mail: j.krystkowiak@pwwaldi.com.pl                                                                                           

SALES REPRESENTATIVES

Marcin Szymański | tel. 601-932-275
mail: m.szymanski@pwwaldi.com.pl

Michał Mierzyński | tel. 601-543-244
mail: m.mierzynski@pwwaldi.com.pl

Małgorzata Hausa - tel. 601-779-742
mail: m.hausa@pwwaldi.com.pl

DEPARTMENT OF IMPORT AND EXPORT

 

Sebastian Juszczak - Specjalista d/s importu i exportu
mail: seba@pwwaldi.com.pl
GSM +48 665 023 153 / + 48 601 930 346

Eryk Zygmunt - Specialista d/s importu i exportu
mail: e.zygmunt@pwwaldi.com.pl
GSM + 48 665 023 153 / + 48 601 930 346

Paulina Młynkowiak-Osuch - Referent d/s importu i exportu

mail: p.mlynkowiak-osuch@pwwaldi.com.pl

GSM + 48 665 023 153 / + 48 601 930 346 

Magdalena Snela - Referent d/s importu i exportu

mail: m.snela@pwwaldi.com.pl 

GSM + 48 665 023 153 / + 48 601 930 346

 

 

ACCOUNTS DEPARTMENT

mail: ksiegowosc@pwwaldi.com.pl

Mariola Jurga - Główna Księgowa
mail: m.jurga@pwwaldi.com.pl
tel: + 48 65 512 27 80 / 518 933 856

Paulina Domagała - Księgowa

mail:p.domagala@pwwaldi.com.pl

tel: +48 65 512 27 80 / 518 933 856

Monika Zarzycka - Młodsza Księgowa / Asystentka Prezesa
mail:m.zarzycka@pwwaldi.com.pl
tel: + 48 65 512 27 80 518 933 856

 

WAREHOUSE

Tomasz Menciński - Koordynator magazynu - Logistyk
tel: 601 774 740
mail: t.mencinski@pwwaldi.com.pl

Weronika Buchert - Referent d/s logistyki i magazynu

tel: 65 512 27 80

mail: w.buchert@pwwaldi.com.pl

 

Jerzy Kasprzak
Grzegorz Ratajczak
Marcin Śmigielski
Przemysław Tomczyk

ul.Kaźmierczaka 29

Opening hours mon-fri 7:00-14:00
tel: 609 568 461
mail: magazyn@pwwaldi.com.pl

Formularz został wysłany, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!