Kontakt

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WALDI I Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Ignacego Krasickiego 15
64-000 Kościan

tel/fax +48 65 512 27 80 / +48 65 511 98 75
GSM + 48 601 930 345/ + 48 601 779 741
e-mail: pwwaldi@list.pl

 

BIURO CZYNNE:

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 8:00-16:00

 

DZIAŁ HANDLOWY

Lidia Zapłata - Koordynator działu handlowego
tel:+48 65 512 27 80 / 601-848-319
e-mail: l.zaplata@pwwaldi.com.pl

Sławomira Sadowska - Specjalista d/s handlu
tel: +48 65 512 27 80 
e-mail: s.sadowska@pwwaldi.com.pl

Renata Szwarc - Specjalista d/s handlu
tel: +48 65 512 27 80
e-mail: r.szwarc@pwwaldi.com.pl

Agata Seredowicz - Specjalista d/s handlu
tel: +48 65 512 27 80
e-mail: a.seredowicz@pwwaldi.com.pl

 

PRZEDSTAWICIELE

Marcin Szymański
tel: 601-932-275
e-mail: m.szymanski@pwwaldi.com.pl

Michał Mierzyński
tel: 601-543-244
e-mail: m.mierzynski@pwwaldi.com.pl

Małgorzata Hausa
tel: 601-779-742
e-mail: m.hausa@pwwaldi.com.pl

DZIAŁ IMPORTU I EXPORTU

Sebastian Juszczak - Specjalista d/s importu i exportu
e-mail: seba@pwwaldi.com.pl
tel: + 48 665 023 153 / + 48 601 930 346

Eryk Zygmunt - Specjalista d/s importu i exportu
e-mail: e.zygmunt@pwwaldi.com.pl
tel: + 48 665 023 153 / + 48 601 930 346  

Paulina Młynkowiak-Osuch - Referent d/s importu i exportu
e-mail: p.mlynkowiak-osuch@pwwaldi.com.pl
tel: + 48 665 023 153 / + 48 601 930 346

Magdalena Snela - Referent d/s importu i exportu
e-mail: m.snela@pwwaldi.com.pl
tel: + 48 665 023 153 / + 48 601 930 346

Małgorzata Banaszak - Referent d/s importu i exportu
e-mail: m.banaszak@pwwaldi.com.pl
tel: + 48 665 023 153 / + 48 601 930 346                                                                                      

 

KSIĘGOWOŚĆ 

e-mail: ksiegowosc@pwwaldi.com.pl

Mariola Jurga - Główna Księgowa
e-mail: m.jurga@pwwaldi.com.pl
tel: +48 65 512 27 80 / 518 933 856

Paulina Domagała - Księgowa
e-mail: p.domagala@pwwaldi.com.pl
tel: +48 65 512 27 80 / 518 933 856

Monika Zarzycka - Młodsza Księgowa/ Asystentka Prezesa
e-mail: m.zarzycka@pwwaldi.com.pl
tel: +48 65 512 27 80 / 518 933 856

 

MAGAZYN

Tomasz Menciński - Koordynator magazynu - Logistyk
tel: 601 779 740
e-mail: t.mencinski@pwwaldi.com.pl

 

MAGAZYNIERZY

Jerzy Kasprzak
Grzegorz Ratajczak
Marcin Śmigielski
Przemysław Tomczyk

 

ul.Kaźmierczaka 29
godz.dostaw pon-pt 7:00-14:00
tel: 609 568 461
e-mail: magazyn@pwwaldi.com.pl

Formularz został wysłany, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!